Stiahni si leták. Propaguj naše podujatie vo svojom okolí, firme, klube, na svojom skle, podujatí, stránke... Diky ♥

PROGRAM

Event pre (nielen) "starých dobrých" depešákov minulého storočia. Event, na ktorom nemôžeš chýbať. Pamätáš si ešte, ako si v osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch počúval na Ö3 a nahrával na kazety svoju obľúbenú hudbu: synth, synth-pop, new wave, EBM? Tak tento event je práve pre teba! Príď si zaspomínať a zabaviť sa na párty do nového trnavského klubu 10BAR (Šrobárova 10, Trnava). Pamätáš si trnavské Káčko? Tak toto je pokračovanie Káčka. 

Najskôr si dáme tri menšie koncertíky. Prví idú The Silence. Synt-pop kapela pôvodom z Trnavy. Po nich nasleduje vystúpenie KIFOTH. EBM formácia známa u nás i v zahraničí, rovnako z pôvodom z Trnavy. No a nakoniec vystúpi náš hosť zo Slovinska. Synth-pop kapela TORUL. O polnoci vyžrebujeme výhercu tomboly - syntezátor KORG opsix. A nakoniec áfterka a vôbec celá atmosféra večera sa ponesie v duchu synth rokov 80-90-tich, o čo sa postará DJ ŠKODIS.

PROGRAM:

20:00 - DOOR


21:00 - THE SILENCE live (synth-pop)
https://www.facebook.com/thesilencesk


22:00 - K.I.F.O.T.H. live (EBM)
https://www.facebook.com/KIFOTH.bandprofile


23:00 - TORUL live (synth-pop) Slovenia
https://www.facebook.com/torul

https://www.torul-recordings.net/


24:00 - žrebovanie tomboly / syntezátor KORG opsix. 

24:00 / 03:00 - DJ ŠKODIS synth-pop, new wave, ebm party
(Depeche Mode, FRONT242, Camouflage, Nittzer Ebb, Erasure, FLA, Yazoo, Ministry, Soft Cell, Oceán, Tears For Fears, Talk Talk, A-Ha, De/Vision, Pet Shop Boys, Monte Rosa, The Human League, OMD, Duran Duran, Spandau Ballet, Kim Wilde, Shalom, Frankie Goes to Hollywood, Kraftwerk, Gary Numan, Ultravox, Sandra Eurythmics, New Order, Hurts, Black, The Communards, The Cure, Alphaville, Visage... a mnoho iných šmakociniek )

Vstupné na bráne: 10 €

Tešíme sa na vás! 

 Rado Remenár


THE SILENCE  (SVK)

Vznik: 2012 (Trnava)
Producenti: Miki - Miloš Malovec (Lider,frontman) , Miroslav Hrnčár (klávesy)
(zakladatelia Miloš Malovec a Albín Nemec)

Malovec (Miki TheSilence) z Trnavy od r.92 do roku 98 klávesák a vokalista v kapele Confide , dnešný 2FF Project.
Pôsobenie v T.S. komponovanie, skladanie, textovanie ,hlavný spev, vokály - pôsobí dodnes.Albin Nemec (Žilina) - syntezátory, komponovanie, textovanie skladieb, programovanie. Tvorca remixov skladieb T.S.
Kapelu opustil 27.4.2015
Založenie projektu MFLS. Člen v projeku FORCE.Miroslav Hrnčár. Prišiel z kapely New day 15.4.2015

Syntezátory, programovanie, sampling, komponovanie, textovanie skladieb, vocalsRadomir Remenár alias CHEBEAFF, Pôsobil dočasne ako člen kapely, neskôr len spolupracovník (2014-2016).
Kapelu nakoniec opustil. V súčasnosti pôsobí naďalej ako samostatný projekt CHEBEAFF a založil projekt FORCE.

Prvý album Wait demo singles

Druhý Game over

22.2.2016 kapelu oslovilo Nemecké rádio Schwarze welle hrali 2 skladby (Right now, Just one day (acoustic version)) 11.11.2016 predkapela Oceán......kapela dokončuje druhý album s prípravou na tretí album ktorého názov je zatiaľ utajený. 


KIFOTH (SVK)

KIFOTH (pôvodným názvom Kneel In Front Of The Hangman (Kľačte pred katom), ktorý dal vzniknúť doposiaľ používanej skratke, aj keď sa kapela oficiálne premenovala na Kneel In Front Of The Executioner - Kľačte pred popravcom) je dvojčlenné electroindustrálne zoskupenie z Trnavy.

K-head a mir Colon sa zjednotili pod pôvodnou hlavičkou KIFOTH roku 1993 za účelom spoločnej tvorby experimentálnej elektronickej hudby. Výraznejšie o sebe dala formácia prvýkrát vedieť o dva roky neskôr na spoločnom koncerte s industriálne performačným zjavením Einleitungszeit. Roku 1996 prechádza KIFOTH od slovenčiny k angličtine, vydávajú niekoľko albumov, ao rok neskôr páni zakladajú aj svoje vedľajšie projekty (Mindscape, Baphomet, apod.).

Prelomový rok pre kapelu nastal roku 1999, kedy nielenže vydala svoj CD debut (pozri nižšie), ale odišla aj nemecké turné spolu s Hocico a Culture Kültur a navyše sa dobre zapísala na festivale Wave Gotik Treffen, kde odvtedy zahrala už niekoľkokrát. Dva roky potom prichádza rana, kedy je mir Colonov zdravotný stav vážne poznačený následkom ťažkej autonehody. Práve vplyvom týchto udalostí KIFOTH skúmajú nové, oveľa temnejšie spôsoby vyjadrenia, posúvajú svoj zvuk ďalej a pritom sa ponárajú čoraz hlbšie do filozoficko-sociálne kritických textov. Našťastie všetko dopadá dobre a tak sa už v roku 2003 vracajú KIFOTH na scénu a svoj hudobný rozvoj ešte zintenzívňujú. Prvý videoklip kapely (točený K-headom) prichádza na svet roku 2006 k piesni "Tyranny". Tou dobou sa aj rozvíja činnosť KIFOTH ako remixérov, kedy prerábajú skladby kapiel Brain Leisure, Necrotek, Instant, alebo napríklad Burzum.

Roku 1995 vyšla prvá kazetová nahrávka "First Time Public", ktorá, ako názov napovedá, bola urobená na prvom verejnom vystúpení KIFOTH. O rok neskôr je dokončený debutový (opäť kazetový) album "Civilizative Collapse", na ktorom sa dvojica prvýkrát oslobodzuje od rodného jazyka a používa výhradne angličtinu. Koncom toho istého roku vychádza ďalšia kazeta "Ebola". Na prvé CD si museli KIFOTH počkať do roku 1999, ale čakanie sa vyplatilo, pretože album "Spectaclebreakers" vydal prestížny label Out of Line. Dva roky potom prichádza novinka "Fundamentum Divisions", nasledovaná dlho očakávaným albumom "Acerbity Torrent" roku 2007. To vydal renomovaný americký label EAR/Vendetta music, ktorý si vzal pod krídla aj pripravovanú novinku "Violence Corporation", ktorá by mala vyjsť v marci tohto roku.

Tématika, ktorou sa KIFOTH na svojich albumoch aktívne zaoberajú, zahŕňa problémy dnešného preľudneného a pretechnizovaného sveta plného bolesti, beznádeje, tyranie, násilia a nenávisti, rovnako ako otázka sebaúcty, rozčarovania z bezcitnosti a masmediálnych tlakov súčasnosti, straty základnej ľudskej pospolitosti a znáša aj kritika výchovy a opomínania nutnosti starostlivosti o osobnostný rast.


TORUL  (SLOVENIA) 

After taking off as a solo act back at the beginning of the last decade with a hit Waterproof Theme for Berlin-based label Low Spirit, Torul have become an active and prominent synthpop/alter pop/indie electro band of three and have released five albums in last six years, each with successful singles that topped charts around Europe and Russia and accompanied by music videos.
For the last five years, Torul have been touring mostly in clubs and festivals around Europe, having appeared on stages in UK, Germany, Sweden, Switzerland, France, Poland, Serbia, Croatia, Slovenia, Austria and Russia.

Last year Torul split with their second singer/front man and in September the very new album Reset saw light after the path was set by the first single Saviour of Love, which also introduces the exciting new singer Maj Valerij. The new music has been very well received by both fans and reviewers. The second, recently released single from Reset is called Monday.


TOMBOLA


DJ ŠKODIS  - SYNTH, SYNTH POP, SYNTHWAVE, EBM, NEW WAVE AFTERPARTY


SPONZORI a SPOLUORGANIZÁTORI