sk

Je nám veľmi ľúto, ale z dôvodu COVID-19 a veci s tým súvisiace... presúvame SYNTHFEST na budúci rok 2021. Toto rozhodnutie nebolo ľahké, ale rozumne a zodpovedne sme do detailu zvážili všetky pre a proti. Sme medzinárodný festival a nevieme v tejto nejasnej dobe predvídať a garantovať bezproblémové hraničné prechody hostí z rôznych krajín. A konečne ide predovšetkým a hlavne o bezpečnosť. Nebojíme sa, ale chceme eliminovať akýkoľvek kontakt s náhodným vírusom. Nie sme jednorazový dvojhodinový koncert na terase, ale celovečerný festival v uzavretých priestoroch. Zároveň organizujeme výstavu syntezátorov, ktorej princípom je práve dotyk desiatok, či stoviek ľudí po sebe, čo by bolo komplikované dezinfekčne zvládnuť. Inými slovami. Nechceme robiť kompromisy kvality a dbáme na bezpečnosť. Bude teda rozumnejšie, keď sa stretneme radšej na budúci rok za priaznivejších podmienok. O to viac sa tak môžeme sústrediť na kvalitný kultúrny i vzdelávací zážitok. Tešíme sa na Vás o rok - 2021 ♥ ♥ ♥

3. ročník jedinečného celovečerného medzinárodného festivalu. Prehliadka moderných elektronických syntezátorových hudobných projektov zo Slovenska aj zo zahraničia. Výstava a workshopy syntezátorov. Tombola.
Pre zvýšený záujem o festival je tento rok podujatie rozdelené v dvoch kluboch Randal a Hopkirk. Obidva kluby sú však situované v tej istej budove (YMCA) a jedna zakúpená vstupenka (náramok) platí pre ľubovolný voľný vstup do oboch klubov.
********************
HOPKIRK CLUB
********************
Výstava a workshopy syntezátorov
1. KORG - špeciálny hosť: KATARÍNA MÁLIKOVÁ
(meet and greet + prezentácia syntezátorov KORG)
2. ROLAND
3. TEENAGE ENGINEERING
4. KURZWEIL
5. Ivan Hirländer - výstava historických syntezátorov
6. ...
7. ...
Afterparty

*******************
RANDAL CLUB
*******************

LINE-UP
1. FRONTIER GUARDS (Česko)
2. KIFOTH (Slovensko)
3. POPSIMONOVA (Chorvátsko)
4. ...
5. ...
6. ...
Uvedené sú len už potvrdené projekty. Ďalšie budú oznámené priebežne (y)
(organizačný team: Robert Herceg, Radomir Remenar, Juraj Remenar)

SPONZORI a PARTNERI